top of page
Online Takım

Hedefinize uygun antrenman programları ile yüzüp, takım ruhu ile yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz. 

Pazartesi günleri haftalık programlarınızı gönderiyoruz. Salı günleri Zoom'da canlı yayın brifing yapıyoruz.

 

Siz üye olduğunuz havuzda antrenmanları yapıyorsunuz. Sonra isterseniz bize feedback yazıyorsunuz. 

İçerikte neler var?

📌Üç farklı seviyede havuz antrenmanı

📌Açık su antrenmanları

📌Kara antrenmanları

 

📌Her Pazartesi programlarınız hazır

📌Her Salı canlı yayın ile brifing
📌Antrenman sonrası feedback

📌Tek ihtiyacınız; basit bir saat

 

📌Egzersiz kütüphanesi
📌Buluşmalar
📌Uzun vadeli planlama
📌Aylık fiyatı 16
00 TL

 

 

 


Süreç Nasıl İşliyor?

Program Ataması:

 

Sezon planlamasına uygun, her hafta 3 farklı program yazılıyor. Size uygun programa atamanızı yapıyoruz. Hangi programa atama yapıldıysanız sadece o programı görebileceksiniz. Diğer programları kafa karışıklığı yaratmaması için sizlerle paylaşmayacağız.

 

Programlarınızı sırası ile yüzeceksiniz. Eğer kişisel ajandanız haftada 3-4 gün antrenman yapmaya engelse o zaman 1-2 gün olacak şekilde de aynı programları yüzülebilirsiniz. Bu konuda program ataması yaparken size bilgisini vereceğiz. 

 

Takip edeceğiniz program size atama yapıldıktan sonra yüzmeye ayırdığınız süre veya hedefinizde değişiklik olabilir. Bunu bizimle paylaşın ve değişen duruma göre takip edeceğiniz program atamasını güncelleyelim.
 

Her Pazartesi

 

Her Pazartesi günü programlarınız sizlere gönderilir. Programları Salı itibari ile yapmaya başlabilirsiniz. Eğer haftaya Pazartesi antrenman yaparak başlıyorsanız da sorun yok. Buna göre bir önceki haftadan programlarınızı ayarlamış olacaksınız. 

Brifing 

 

Her Salı saat 12:30'da maksimum 30 dakikalık Zoom brifingi yapıyoruz. Önce antrenörlerimizin anlatımı sonra sizlerin soruları yanıtlanmaktadır. Yayına katılamayacaklar için yayın kaydedilip, takımla paylaşılmaktadır. Bir engel olmadığı sürece paylaşım yapmanız için tüm sporcularımızı bekliyoruz. 
 

Feedback

 

Yüzdüğünüz antrenman sonrası hissiyatınızı içeren bir yazı yazmanız, sizleri daha iyi anlayabilmek için  iyi olacaktır. Feedback’lerde sorulan sorulara yanıt verememekteyiz. Tek amacımız sizin hissiyatınızı anlayabilmek ve bazı yüzme sürelerinizi orada bulabilmek istiyoruz. Size sunmak istediğimiz bakış açılarını Brifing’lerde bir araya gelince anlatmaktayız. Feedback’ler sadece bize geri besleme yapanız içindir, diyalog kurma amaçlı değildir.
 

Tek İhtiyaç, Basit Bir Saat

 

Havuzlarda bulunan herhangi bir dijital saat ya da en basit dijital bir kol saati yeterli olacaktır. Akıllı saat zorunluluğu yoktur. Akıllı saatinizi de  kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz. Programlar havuzlardaki standartlara uygun olacak şekilde mesafe ve dinlenme süresi verilerek yazılmaktadır. Başka bir metot şu an için kullanmamaktayız. 

 

Kütüphane


Driller ve bilgiler içeren bir kütüphanemiz bulunmaktadır. Bu kütüphanemizi Online Takımmız kilometre aldıkça geniş bir dijital yüzme kütüphanesi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Sporcularımızın ihtiyaçları oldukça driller ve önemli konulardan oluşan video ve yazı formatlarına kapsamlı bir kütüphane oluşmuş olacak.
 

Buluşma

 

Online Takım sporcularımız İstanbul’daki takım antrenmanlarımıza senede 8 defa ücretsiz katılabilirler. Tüm kamp, buluşma ve etkinlerimize otomatik olarak davetlidirler.
 

Antrenman Partneri

 

Yüzdüğünüz havuzlarda Online Takım yüzücülerimiz bir araya gelebilir antrenman yapabilirler. Bu partnerleşme yüzmenize değer katacaktır..
 

Uzun Vadeli Planlama

 

"Bir ayda falanca yarışa hazırlanacağım" yaklaşımından ziyade, teknik ve dayanıklılık yeterliliği kazanıp, adım adım ilerlememiz gerekiyor. Bu nedenle de uzun vadeli bir planlama yapıyoruz. Antrenman programlarını alıp yapmaktan ziyade programlama sürecini yönetebilmeniz için size destek olmaktayız. 
 

Sezon Planlama

 

Bir günlük antrenmanın ne olduğundan ziyade sezon planınızın neyi amaçladığı önemlidir. Antrenmanın yükleme ve toparlanma periyotlarını iyi düzenlemek gerekir. Bunu hedefinize, amacınıza ve kişisel durumunuza göre ayarlıyoruz.

 

Sık Sorulan Sorular

 

  • Online Takım’ın artısı eksisi nedir?

 

Hiç yüzme programınız yoksa, suya girip düz yüzüyorsanız, yüzme konusunda bir takımla hareket etmek, hedefinize göre bir program ile yüzme istiyorsanız hiç düşünmeden bize başvurun.

Eğer yüzdüğünüz havuzda diyaloğunuzun tuttuğu bir takım ya da antrenör varsa ilk amacınız onlarla yüzmeyi denemek olsun. Çünkü antrenör ile sporcunun aynı atmosferi soluması her zaman önceliktir.. Eğer böyle bir imkanınız yoksa online takım tam sizlerden oluşuyor.

  • Yüzdüğüm havuz 25 ya da 50 metre değil, programları nasıl yüzeceğim?


Program atamanızı yaparken bunu öğreniyoruz ve programları yüzdüğünüz havuza göre nasıl aktarmanız gerektiğini söylüyoruz. 15 metreyi aşan tüm havuzlarda programlarımız yüzülebilmektedir.
 

  • Pazartesi antrenman saat kaçta ulaşacak?


Programın herhangi bir yazılma saati yoktur. Kesin olarak Pazartesi günü yazılır. Program yazımını etkileyecek bir problem yaşarsak iletişim kanallarımızdan bilgi vereceğiz. 
 

  • Acil bir soru sormam gerekiyor, size nasıl ulaşacağım?


Tüm sorularınıza yanıtları Brifing’lerde alacaksınız. Bire bir olarak sorulara yanıt verme zorunluluğumuz yoktur.  Fakat sizlere destek olmak adına acil bir sorunuz varsa sadece adresine email gönderebilirsiniz. Emaillerinizi yanıtlamamız 24 saati bulmaktadır. Bu nedenle aynı gün yüzeceğiniz programlar hakkında önceden soru sormalısınız.
 

  • Online Takım yüzme tekniğimi geliştirmeme yardımcı olacak mı?

 

Sporcularımızın tekniklerine direkt olarak müdahale yapamayacağız. Drilleri ve öğrenilmesi gereken beceriler konusunda bir vizyon sunacağız. Bunlar programlarda karşınıza çıkacak. Bunları başarılabilir bir şekilde yapabilmenizi bekleyeceğiz. Şu ana kadar tüm uzaktan çalıştığımız sporcularımızda çok iyi gelişim kat ettik. Amacımız sıfır plan ve programla yüzmek yerine en azından bir antrenman bilinci yakalamanız
 

  • Online Takım’a dahil olup başka yüzücü arkadaşlarıma programları paylaşabilir miyim?
     

Biz yüzücülerimize temas etmek ve birlikte samimiyetle yol kat etmek istiyoruz. Programlarımız açık kaynaktır ve herkes ulaşabilir ve uygulayabilir. Programın ne olduğundan ziyade birlikte izleyeceğimiz süreç satın alacağınız hizmettir. Programları herkes yüzebilir. Sadece üyeliği olan sporcularımıza profesyonel hizmet sağlamaktayız. Üyeliği olmayan sporcularımızla da her zaman destek ve dayanışmadayız
 

bottom of page