yuzmeıdmanyurdu-5.JPG

Topluluğumuza Katılın

Takımımız yüzme antrenmanları ile yüzme kültürünü yaşatmak için bir aradadır. Birlikte antrenman yapmamızı çok isteriz. Fakat İstanbul dışındaysanız ve takım antrenmanlarına katılamıyorsanız da bize katılabilirsiniz. Yarışma, kamp veya online olarak bir araya gelebiliriz, dilerseniz sizi uzaktan antrene de ederiz. Kendinizi bizden hissediyosanız, bize ulaşın..

yuzmeıdmanyurdu-14.JPG

Takımla Yüzün

Ataşehir Hido Yüzme Akademi'de

  1. Pazartesi & Çarşamba Sabah 06:00

  2. Pazartesi & Çarşamba Sabah 07:00

  3. Salı & Perşembe Sabah 06:30

  4. Salı & Perşembe Sabah 07:30

  5. Salı & Perşembe Sabah 08:30


Kadıköy Göztepe İstek Semiha Şakir'de

  1. Pazartesi & Çarşamba Akşam 20:00

Ataşehir Sheraton Otel'de 

  1. Salı & Perşembe Akşam 19:00

  2. Salı & Perşembe Akşam 20:00

yuzmeıdmanyurdu-48.JPG

Özel Derslerle Yüzün

Yüzme öğretmek ve kişisel olarak antrenman yapmak isterseniz tercih edebilirsiniz. 

Kendi başınıza yüzüyorsanız, teknik gelişimi ve performans testlerinizin yapıyoruz.

Swimmer

Kendi Başınıza Yüzün

Antrenmanlarımızı dünyada bulunduğunuz her yerde yapabilirsiniz. İster takım antrenman programlarımızı takip edebilir, ister size özel hazırladığımız programlarla takımımızın bir parçası olabilirsi

04497394-bb94-4a09-ae43-371548846ff4.JPG

Kamplar ve Atölyeler

Atölyelerimiz 1 gün 1-2 saat arası, Kamplarımız ise 2 gece konaklamalı oluyor. Tarihleri belli oldukça Instagram'dan paylaşıyoruz.

Swimming Pool

Online Antrenman Danışmanlığı

Yüzme yaşamınıza doğru yön vermek, size mentölük yapmak ve doğru antrenman planlaması ile yüzmek için online olarak dünyanın her yerindeki sporcularımızla çalışabiliyoruz.

Image by Victor Freitas

Primitif Antrenman

Yüzücülerimizin ihtiyacı olan kuvvet ve kondisyonu Primitif Antrenman ile sağlıyoruz. Stüdyomuza gelerek atletik performans odaklı çalışmalar yapabileceğiniz gibi online olarak da çalışabiliyoruz.

Swimming

Çocuklar

3 yaş itibari ile tüm çocuklarla az sporcu sayısı ile sporcularımıza ilgi göstererek yüzdürüyoruz. yüzme bilmeyen öğrencilerimizle bire bir yüzme öğretimi yaparken, 6 yaşını aşmış ve yüzme yeterliliği olan öğrencilerimizi takım halinde yüzdürüyoruz.

Swimming Victory

Yüzme Öğrenin

Yüzmeyi yaz tatillerini iyi geçirmek için öğrenmek istiyorsanız bire bir seanslarımızda yüzme öğrenebilirsiniz. 3 yaşından itibaren çocuklara ve her yaştan yetişkin öğrencimize yüzme öğretmekteyiz.